Szczegółowe instrukcje

Podłogi winylowe Pergo są dostępne w dwóch poziomach jakości — jeden do łatwego montażu na zatrzask, a drugi do łatwego klejenia. Nasze podłogi Optimum do łatwego klejenia są idealnym rozwiązaniem do zastosowań przemysłowych i w miejscach, gdzie wymagane są podłogi klejone.

Premium — najlepsze podłogi łączone na zatrzask

System PerfectFold™ V łączy deski pionowo i poziomo. Podwójne blokowanie nadaje podłodze Pergo wyjątkową stabilność, a montaż nowego systemu klik jest szybki i łatwy – szybszy niż w przypadku innych podłóg winylowych na rynku. Po prostu wybierz jedną z trzech metod montażu i zatrzaśnij każdy element podłogi!

Dzięki podwójnemu blokowaniu nie ma różnic w wysokości ani otwartych połączeń. Podłogi winylowe Pergo oferują sposób montażu, którego nie ogranicza długość ani szerokość pomieszczenia, i który nie wymaga użycia listew łączeniowych, co pozwala zachować jednolity i nowoczesny wygląd Twojego wnętrza. W razie potrzeby system PerfectFold™ V umożliwia również łatwy demontaż i ponowny montaż podłogi.

Z Pergo najłatwiej

Wystarczy połączyć panele na zatrzask dowolną metodą. Nie ma też ryzyka uszkodzenia paneli. W przypadku konieczności ponownego montażu paneli system PerfectFold™ 3.0 ułatwia demontaż poszczególnych paneli i ich ponowne ułożenie w dowolnym czasie. Natomiast jeśli konieczne jest dopasowanie wymiarów paneli, można je po prostu przyciąć nożykiem.

Pobierz instrukcje w formacie PDF

Instrukcje dotyczące ogrzewania podłogowego

Pobierz instrukcje w formacie PDF

Rigid Vinyl

Rigid podłoga winylowa nadaje się do montażu na nieregularnych podłożach i eliminuje konieczność ich wyrównywania. Montaż sztywnych podłóg winylowych można przeprowadzać metodami poziomą i pod kątem.

Pobierz instrukcje

Przed przystąpieniem do kładzenia podłogi winylowej

Które narzędzia są wymagane?

Od czego rozpocząć kładzenie podłogi winylowej?

Przygotuj posadzkę

Jak ciąć podłogę winylową?

Jak przygotować podkład?

Jak położyć podłogę winylową wokół obiektów okrągłych?

Jak zamontować podłogę winylową w pokoju ze skośnymi ścianami?

Jak postępować ze ścianami zakrzywionymi?

Jak zamontować podłogę winylową pod drzwiami?

Jak zamontować podłogę winylową na schodach?