Go to content Go to search
sypialnia z pomarańczową sofą i szarą podłogą winylową

Wybierz odpowiednią podłogę do sypialni

Niezależnie od tego, czy wstajesz o świcie, czy też lubisz sobie pospać, miło jest postawić nogi na przyjemnej podłodze. Oczywiście możesz wybrać dowolny typ podłogi do swojej sypialni, ale istnieje wiele powodów, dla których ogromną popularnością cieszy się panele laminowane.

Być może kusi Cię położenie w sypialni rustykalnej podłogi z litego drewna. Jednak przyjemność się kończy, gdy w stopę wbije się pierwsza drzazga, rozlejesz coś lub poczujesz zimno podłogi w zimową noc.

Sypialnia z jasnym parkietem

Łatwa w pielęgnacji podłoga zapewnia jeszcze bardziej przytulną sypialnię

Podłogi laminowane nie są wprawdzie podłogami z prawdziwego drewna, ale w rzeczywistości mogą im obecnie dorównać. Podłoga laminowana jest nawet jeszcze bardziej wytrzymała niż parkiet. Składa się z różnych warstw, które sprawiają, że podłoga jest odporna zarówno na zarysowania, jak i wilgoć. Dzisiejsze podłogi laminowane nie tylko wyglądają jak podłogi drewniane z autentycznym wzorem, ale mają też powierzchnię, teksturę i fazowanie, które nadają im naturalny wygląd. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby mieć podłogę drewnianą, nie rezygnując z zalet laminatu.

Poduszki na szarej podłodze laminowanej

Dostępnych jest znacznie więcej możliwości niż tylko podłogi drewniane

Od wielu lat rośnie popularność bardziej industrialnych wzorów — surowy beton znalazł swoje miejsce w naszym codziennym życiu. Nawet w sypialni. Nie musisz jednak mieszkać w opuszczonej fabryce, aby doświadczyć wrażenia betonu. Znacznie prostszą alternatywą jest ułożenie podłogi laminowanej, która wygląda jak beton — w ten sposób uzyskasz surowy wygląd, a zarazem podłogę, po której przyjemnie się chodzi. No i oczywiście możesz pod nią zamontować ogrzewanie podłogowe.

Wyjątkowa obróbka powierzchni podłogi Pergo sprawia, że otrzymujesz podłogę, która nie tylko jest atrakcyjna, ale może też sprostać wszystkim wyzwaniom sypialni.

Znajdź swoją ulubioną podłogę do sypialni