Go to content Go to search
domek letni z szarą podłogą laminowaną i dużymi oknami

Wybierz odpowiednią podłogę do domku letniskowego

Lato — ta wspaniała pora roku, gdy robi się ciepło i można wziąć kilka tygodni zasłużonego urlopu. Lista zadań powinna być pusta, a wszystkie obowiązki — poza przyjemnymi posiłkami — należy odłożyć na bok. Zapakuj kostiumy kąpielowe oraz książki do samochodu i skieruj się na wieś.

zbliżenie na biały blat kuchenny i brązową podłogę laminowaną

Ucieczka w sen nocy letniej

Oczywiście nie uda Ci się uciec od obowiązków, nawet kiedy dotrzesz już do domku letniskowego. Trzeba wyciągnąć ściereczkę do kurzu, pomalować stare okna, skosić trawę i przyciąć żywopłot. Jednak dla wielu osób takie praktyczne obowiązki stanowią doskonałą odmianę od codziennych zmagań.

Piękny i trwały wystrój wnętrza

Pomyśl o podłogach narażonych na gołe stopy, które pływały w jeziorze i biegały po ogrodzie. Możesz uniknąć problemów z uszkodzeniami spowodowanymi przez wilgoć i plamami, których nie można usunąć, wybierając podłogę odporną na lato pełne przygód.

salon z szarą podłogą winylową i kominkiem

Zamontuj praktyczną podłogę laminowaną lub podłogę winylową 

Jeśli zwykle wynajmujesz swoje letnie siedlisko, warto pomyśleć o położeniu panele laminowanej lub panele winylowe, która jest praktyczna i łatwa w czyszczeniu, a także wyjątkowo odporna na zużycie. Podłoga będzie trwała, a domek będzie zawsze gotowy na przyjęcie następnych gości.

Jasny, uroczy domek z pięknymi, jasnymi podłogami poprawi nastrój wszystkim. Czy masz odwagę postawić na jasną podłogę? Oczywiście. Kiedy podłoga jest pokryta powłoką ochronną i łatwa w czyszczeniu, przetrwa cały okres eksploatacji, nawet jeśli jest w jasnym kolorze. Połącz podłogę z jasnymi ścianami i cudownymi, starymi meblami, pięknymi chodnikami i mięciutkimi poduszkami i ciesz się relaksującymi chwilami. W ten sposób zafundujesz sobie znakomitą terapię światłem.

Znajdź swoją ulubioną podłogę do domku letniskowego