Go to content Go to search

Idealna podłoga do każdego pomieszczenia

salon z pomarańczową sofą i beżową podłogą laminowaną

Pokój dzienny

Pokój dzienny jest wykorzystywany na co dzień, łącznie z weekendami. Poza sypialnią najwięcej czasu spędzamy właśnie w salonie. Podłogi w pokoju dziennym powinny nie tylko sprostać codziennym wyzwaniom, ale także zapewniać atrakcyjny i reprezentacyjny wygląd w przypadku odwiedzin gości.

sypialnia z pomarańczową sofą i szarą podłogą winylową

Podłogi w sypialni

Niezależnie od tego, czy wstajesz o świcie, czy też lubisz sobie pospać, miło jest postawić nogi na przyjemnej podłodze. Oczywiście możesz wybrać dowolny typ podłogi do swojej sypialni, ale istnieje wiele powodów, dla których ogromną popularnością cieszy się  drewno warstwowe — a także panele laminowane.

biała kuchnia z brązową podłogą laminowaną

Kuchnia

Kuchnia stanowi serce domu. Kuchnia to miejsce, w którym rodzina i przyjaciele spotykają się, aby prowadzić życie towarzyskie, gotować, piec i jeść — po prostu po to, aby żyć. Oczywiście wiąże się to również z dużą ilością rozlanych, a także lepkich cieczy i spadających naczyń, a czasami ostrych przyborów kuchennych. Innymi słowy, podłoga w kuchni musi wiele znieść, warto więc zastanowić się nad wyborem odpowiedniego typu podłogi.

pokój dziecięcy z zabawkami na beżowej podłodze winylowej

Pokój dziecięcy

Przeprowadzka do pierwszej własnej sypialni to ważne wydarzenie w życiu wielu dzieci. Po raz pierwszy mogą spać we własnym łóżku i wycofywać się do prywatnego schronienia, w którym nie będą przeszkadzać im rodzice ani rodzeństwo. Jest to po prostu jedyne miejsce, w którym dziecko może być przez jakiś czas zupełnie samo.

przedpokój z wieszakiem na ubrania i brązową podłogą laminowaną

Podłogi w przedpokoju

Obecnie dostępne są fantastyczne, wytrzymałe panele winylowe i panele laminowane z atrakcyjnymi wzorami, różnymi poziomami połysku i teksturami. Pomimo tego, że przedpokój jest jednym z pomieszczeń, w którym gromadzi się najwięcej kurzu, piasku i wody, można stworzyć ciepłe i przytulne otoczenie, które przetrwa wszystkie codzienne przygody.

piwnica z wieszakiem na ubrania i beżową podłogą winylową

Piwnica

Czy nadeszła już pora, aby zająć się piwnicą i przekształcić ją w miejsce, w którym chce się przebywać? Nie chcesz już, by Twoja piwnica była domem dla pająków? Pora zatem przejąć kontrolę nad niższymi kondygnacjami i stworzyć otoczenie, które spodoba się ludziom.

domowe biuro z biurkiem i beżową podłogą winylową

Biuro domowe

Nie jest żadną tajemnicą, że atrakcyjne i oryginalne biuro ma ogromny wpływ na motywację i zadowolenie z pracy. Prawdziwe biuro domowe to miejsce, w którym spędzasz większość dnia i które może zwiększyć zarówno motywację jak i efektywność pracy, jeśli nie będziesz mieć wrażenia, że pracujesz w sypialni. Zasady urządzania biura nie zmieniają się, niezależnie od tego, czy przygotowujesz biuro dla kilku osób, czy tylko dla siebie — Twoje miejsce pracy powinno być praktyczne, zachęcające do pracy i kreatywne.

domek letni z dużymi oknami i szarą podłogą laminowaną

Domek letniskowy

Lato — ta wspaniała pora roku, gdy robi się ciepło i można wziąć kilka tygodni zasłużonego urlopu. Lista zadań powinna być pusta, a wszystkie obowiązki — poza przyjemnymi posiłkami — należy odłożyć na bok. Zapakuj kostiumy kąpielowe oraz książki do samochodu i skieruj się na wieś.