Wzory

WZORY O WYJĄTKOWO AUTENTYCZNYM WYGLĄDZIE

W Pergo nie zadowalamy się projektowaniem wzorów o autentycznym wyglądzie. Nieustannie się rozwijamy, wprowadzając inteligentne technologie, które sprawiają, że podłogi laminowane są jeszcze bardziej wyrafinowane. Pomagamy również klientom w dopasowaniu formatu, aby można było uzyskać efekt zgodny z oczekiwaniami. Oto najważniejsze informacje na temat naszych najpopularniejszych wzorów.

Wide Long plank - 2050 x 240 mm

Long plank - 2050 x 205 mm

Modern Plank - 1380 x 190 mm

Classic plank - 1200 x 190 mm

Slab - 1224 x 408 mm
WZORY O WYJĄTKOWO AUTENTYCZNYM WYGLĄDZIE

ATRAKCYJNE FASETY I POWIERZCHNIE

Aby zwiększyć komfort użytkowania paneli drewnianych lub oryginalnych płytek ceramicznych, wiele naszych produktów ma fasetowane krawędzie. Dzięki dziewięciu różnym teksturom powierzchni i czterem poziomom połysku podłogi laminowane Pergo są atrakcyjne zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku. Zobacz wyjątkowe tekstury powierzchni

Odkryj nasze podłogi z Powierzchnie

Podłogi z fugami:

Modern Plank, 4-fuga fazowanie

Long plank, 4-fuga fazowanie

Slab, 4-fuga fazowanie

Sensation

SENSATION

Podłogi laminowane w zupełnie nowej odsłonie

Nowa kolekcja podłóg Pergo Sensation to prawdziwa rewolucja. Dzięki technologii AquaSafe nasze nowe podłogi są wodoodporne i doskonale nadają się do kuchni i innych pomieszczeń mokrych. Unikatowe struktury powierzchni o pogłębionej fakturze gwarantują naturalny efekt, niespotykany w innych podłogach laminowanych.
Naturalny wygląd wzorów podkreśla matowe wykończenie powierzchni oraz płynne połączenie desek dzięki odwzorowaniu ich koloru, wzoru oraz struktury na powierzchni fugi.

Odkryj nasze podłogi Sensation
Top