Original Laminate

Wzory

Wzory o wyjątkowo autentycznym wyglądzie

W Pergo nie zadowalamy się projektowaniem wzorów o autentycznym wyglądzie. Nieustannie się rozwijamy, wprowadzając inteligentne technologie, które sprawiają, że podłogi laminowane są jeszcze bardziej wyrafinowane. Pomagamy również klientom w dopasowaniu formatu, aby można było uzyskać efekt zgodny z oczekiwaniami. Oto najważniejsze informacje na temat naszych najpopularniejszych wzorów.

Long plank - 2050 x 205 mm

Classic plank - 1200 x 190 mm

Modern Plank - 1380 x 190 mm

Slab - 1224 x 408 mm

Pergo Bevel Surface

Atrakcyjne fasety i powierzchnie

Aby zwiększyć komfort użytkowania paneli drewnianych lub oryginalnych płytek ceramicznych, wiele naszych produktów ma fasetowane krawędzie. Dzięki dziewięciu różnym teksturom powierzchni i czterem poziomom połysku podłogi laminowane Pergo są atrakcyjne zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku. Zobacz wyjątkowe tekstury powierzchni

Podłogi z fugami:

Modern Plank, 4-fuga fazowanie

Endless Plank, 2-fuga fazowanie

Natural Variation, 4-fuga fazowanie

Long plank, 4-fuga fazowanie

Slab, 4-fuga fazowanie

Sensation - modern plank

Podłogi laminowane w zupełnie nowej odsłonie

Nowa kolekcja podłóg Pergo Sensation to prawdziwa rewolucja. Dzięki technologii AquaSafe nasze nowe podłogi są wodoodporne i doskonale nadają się do kuchni i innych pomieszczeń mokrych. Unikatowe struktury powierzchni o pogłębionej fakturze gwarantują naturalny efekt, niespotykany w innych podłogach laminowanych.

Naturalny wygląd wzorów podkreśla matowe wykończenie powierzchni oraz płynne połączenie desek dzięki odwzorowaniu ich koloru, wzoru oraz struktury na powierzchni fugi.

Odkryj nasze podłogi Sensation

Pergo endless Plank

Endless plank™

Podłoga, która się nie kończy

Pergo EndlessPlank™ to podłoga, która daje iluzję nieskończonej powierzchni. Wzory na końcach paneli są idealnie dopasowane, zapewniając ciągłość na całej powierzchni. Nowy wzór spękanego dębu to znakomity przykład tego, jak podłoga Pergo EndlessPlank™ nadaje wnętrzu charakter.

Czarujący, wiejski styl z realistycznymi pęknięciami i rowkami nadaje pomieszczeniom wyjątkowy efekt nieskończonej powierzchni. Podłoga, która trwa wiecznie, teraz także nigdy się nie kończy./p>

Zobacz wszystkie podłogi EndlessPlank™

Pergo Natural Variation

Natural Variation™

Podłogi z charakterem

Nasz innowacyjny patent NaturalVariation™ nadaje projektom podłóg laminowanych zupełnie nowy wymiar. Dzięki specjalnej technice losowo wzbogacającej każdą deskę o kredowy, rustykalny wygląd istnieje możliwość stworzenia kilkuset różnych wzorów. Efekt — wyjątkowe, bezkonkurencyjne połączenie. Wyjątkowy charakter drewna połączony z zaletami podłogi laminowanej.

Zobacz wszystkie podłogi Natural Variation™