Go to content Go to search
korytarz z dużymi oknami i brązową podłogą laminowaną

Sensation – naturalność na zupełnie innym poziomie

Wybierając podłogę Sensation Pergo, decydujesz się na najnowszą kolekcję podłóg laminowanych świetnie przypominających drewno. Technologia Sensation sprawia, że panele laminowane wygląda jak drewno i trudno ją odróżnić od pierwowzoru. Podłogi laminowane zawierają naturalnie wyglądające sęki i słoje – a także głębszą, bardziej wyrafinowaną strukturę, którą naprawdę można poczuć. Jeśli więc chcesz uzyskać efekt niesamowicie wyglądającej drewnianej podłogi laminowanej – Pergo Sensation jest odpowiednim wyborem.

zbliżenie na beżową podłogę laminowaną o wyrafinowanej strukturze drewna

Udoskonalona struktura

Seria Sensation to podłogi laminowane o wyglądzie naturalnego drewna, która oferuje wszystkie zalety podłóg laminowanych Pergo. Należą do nich 100% wodoszczelna powierzchnia dzięki naszej technologiii AquaSafe i TitanX™, która chroni przed zarysowaniami i zużyciem.

jadalnia z brązową podłogą laminowaną i brązowym stołem

Nowe Odense z Sensation

Nasz najnowszy dodatek do kolekcji Sensation to Odense – z bardzo długimi, szerokimi deskami, które nadadzą Twoim pomieszczeniom klasyczny, wysokojakościowy drewniany wystrój, który zawsze jest w dobrym stylu. Zainspirowane estetyką skandynawskiej natury.

Poznaj podłogi Sensation marki Pergo