Wybierz odpowiednią podłogę do kuchni

Podłogi do kuchni

Kuchnia stanowi centrum domu. Kuchnia to miejsce, w którym rodzina i przyjaciele spotykają się, aby prowadzić życie towarzyskie, gotować, piec i jeść — po prostu po to, aby żyć. Oczywiście wiąże się to również z dużą ilością rozlanych, a także lepkich cieczy i spadających naczyń, a czasami ostrych przyborów kuchennych. Innymi słowy, podłoga w kuchni musi wiele znieść, warto więc zastanowić się nad wyborem odpowiedniego typu podłogi. 

Funkcjonalność i trwałość należą do najważniejszych elememtów, ale kuchenna podłoga musi być również piękna. Podłoga spaja całe pomieszczenie i może być centralnym punktem lub po prostu dyskretnym tłem. Niezależnie od Twoich upodobań i stylistyki wnętrza, w kolekcji Pergo znajdziesz podłogi do kuchni, które są dekoracyjne, łatwe w montażu i proste w pielęgnacji.

Odkryj wszystkie podłogi do kuchni

Podłogi winylowe

Prawdopodobnie spędzasz mnóstwo czasu, stojąc i chodząc po kuchni. Jeśli chcesz, by podłoga pod stopami było trochę cichsza i bardziej miękka, pomyśl o zainwestowaniu w podłogę winylową. Jest to jedna z najbardziej wodoodpornych i higienicznych opcji, a poza tym jest dostępna w wielu wariantach. Nowoczesne podłogi winylowe mogą wyglądać jak drewno lub płytki, ale są pozbawione wad, takich jak konieczność ciągłej konserwacji lub niska odporność na uderzenia, zarysowania i rozlane płyny. Wręcz przeciwnie, podłoga winylowa jest prawie całkowicie bezobsługowa i odporna na większość zdarzeń.

Podłogi laminowane

Jeśli potrzebujesz bardzo wytrzymałej i odpornej na zużycie podłogi, właściwym wyborem będzie laminat. Górna warstwa laminatu jest odporna na większość wypadków — jest mocna, wytrzymała, odporna na zarysowania i wodoodporna. Laminat jest również dostępny w wielu wzorach i teksturach — możesz uzyskać naturalny wygląd słojów drewna, rustykalny, klasyczny styl lub nietypową teksturę kamienia. Ponadto wiele tekstur jest dostępnych w różnych stopniach połysku.

Niezależnie od wybranego typu podłogi do kuchni, wszystkie podłogi Pergo są łatwe i szybkie w montażu. Dokonaj więc wyboru, aby błyskawicznie rozpocząć korzystanie z kuchni!

Znajdź swoją idealną podłogę do kuchni

  • Podłoga winylowa jest wodoodporna, higieniczna i miękko się po niej stąpa — 
  • Podłoga laminowana jest wytrzymała, odporna na zużycie i wodoodporna —  znajdź podłogę laminowaną
Odkryj wszystkie podłogi do kuchni
Wprowadź miasto lub kod pocztowy

Znajdź swoją ulubioną podłogę do kuchni:

Uruchom aplikację „RoomViewer” >