Podłogi winylowe Rigid Click od Pergo

Podłogi winylowe Rigid Click

Szukasz pięknej podłogi winylowej, która trwa przez długie lata? Nasze podłogi Rigid Click są w 100% wodoodporne i wyjątkowo wytrzymałe. Ich wytrzymałość pasuje idealnie do Twojego energicznego stylu życia, a rzeczywiste wzory będą zachwycać przez lata. Również montaż podłogi Rigid Click jest wyjątkowo prosty.

Odkryj wszystkie nasze podłogi Rigid Click

Uruchom aplikację „RoomViewer” >

Podłogi Pergo Rigid Click: poddane testom

Zabraliśmy naszą podłogę winylową Pergo Rigid Click na imprezę, aby przetestować jej wytrzymałość. Oto, czego się dowiedzieliśmy.

Wodoodporna w 100%

Po zainstalowaniu nasze podłogi winylowe Rigid Click są w 100% wodoodporne dzięki warstwie hydrofobowego winylu i wodoszczelnemu system łączenia typu „klik”. Gotuj, imprezuj i rozlewaj płyny do woli!

Rdzeń i górna warstwa o wyjątkowej wytrzymałości

Od wyjątkowo wytrzymałego rdzenia po bardzo odporną warstwę górną, podłoga Rigid Click poradzi sobie ze wszystkim, co na nią spadnie. Jej wytrzymałości i odporności dorównuje jedynie jej cienkość.

Łatwość montażu

Montaż podłogi Rigid Click jest wyjątkowo prosty — nawet na nierównych powierzchniach, a podłoże praktycznie nie wymaga przygotowania. Wszystko to dzięki niezrównanej wytrzymałości i światowej klasy systemowi łączenia typu „klik”.