Powierzchnie

Autentyczność w dotyku

Piękna podłoga kryje w sobie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Podłogi laminowane Pergo nie tylko wyglądają autentycznie – są też takie w dotyku.

Każda z siedmiu różnych struktur powierzchni podłóg laminowanych z naszych kolekcji zwiększa wrażenie autentyczności. Do wyboru są wykończenia od klasycznego stylu wytartych desek po naturalne włókna drewna. Aby umożliwić jeszcze lepsze dopasowanie wyglądu podłogi do stylu wnętrza oferujemy też cztery różne rodzaje wykończenia powierzchni. Pergo oferuje produkty wzbogacające wygląd dowolnych wnętrz niezależnie od stylu preferowanego przez klienta.

 
Powierzchnia drewniana

Drewno
Wyrafinowana, realistyczna tekstura drewna doskonale podkreśla wszystkie wzory imitujące drewno — zarówno w jasnych, jak i ciemnych odmianach. Powierzchnia dostępna w czterech różnych wariantach połysku.

 

Gładka powierzchnia

Gładka
Matowa, jedwabista w dotyku powierzchnia o nowoczesnym wyglądzie. Powierzchnia dostępna w czterech różnych wariantach połysku.

 

Prawdziwa powierzchnia drewniana

Prawdziwe drewno
Subtelna struktura drewna idealnie dopasowana do rysunku słojów – to efekt jeszcze bardziej widoczny w naszych podłogach Sensation. Powierzchnia dostępna w różnych rodzajach wykończenia.

 
Prawdziwa wiejska powierzchnia

Prawdziwa wiejska
Wyraźna struktura drewna idealnie dopasowana do rysunku słojów – efekt ten jest dodatkowo podkreślony w naszych podłogach Sensation. Może być urozmaicona spękaniami, żłobieniami i wytartymi miejscami.

 

Prawdziwa powierzchnia cięta piłą

Prawdziwa cięta piłą
Realistyczna struktura drewna z efektem cięcia piłą.

 

Prawdziwa powierzchnia z kamienia

Prawdziwy kamień
Struktura prawdziwych, kamiennych płytek tworząca naturalne wrażenie.

 
Powierzchnia z antycznego drewna

Antyczne drewno
Rustykalna struktura w klasycznym stylu.