Ogrzewanie podłogi laminowane

Ogrzewanie podłogowe

System Pergo quickheat to inteligentny i łatwy sposób na korzystanie z zalet ogrzewania podłogowego. Bez konieczności zalewania betonem i przy minimum wysiłku — nie jest nawet potrzebna pomoc elektryka. Wystarczy rozwinąć maty quickheat wraz z wbudowanymi przewodami grzewczymi i połączyć je za pomocą zatrzasków. Następnie należy zamontować na ścianie termostat i moduł z bezpiecznikami oraz podłączyć wtyczkę — to naprawdę dziecinnie proste. System Pergo quickheat zapewnia nie tylko ciepło, ale też komfort chodzenia, eliminując potrzebę stosowania dodatkowego podkładu. Uzupełniając zasadniczą instalację grzewczą o system Pergo quickheat, można zazwyczaj obniżyć temperaturę o 2–3 stopnie w porównaniu do zastosowania samych grzejników. Regulator czasowy dostarczony w zestawie można zaprogramować na 5 + 2 dni.

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

System Pergo Quickheat to inteligentny i łatwy sposób na korzystanie z zalet ogrzewania podłogowego. Bez konieczności betonowania i bez wysiłku — nie jest nawet potrzebna pomoc elektryka. Należy tylko rozwinąć maty Quickheat wraz z wbudowanymi przewodami grzewczymi i połączyć je za pomocą zatrzasków. Potem wystarczy zamontować na ścianie termostat i moduł z bezpiecznikami oraz podłączyć wtyczkę do zasilania — to naprawdę aż tak proste.

System Pergo Quickheat zapewnia nie tylko ciepło, ale też komfort chodzenia, eliminując potrzebę stosowania podkładu. Uzupełniając główną instalację grzewczą o system Pergo Quickheat, zazwyczaj można obniżyć temperaturę o 2–3 stopnie w porównaniu do zastosowania samych grzejników.
 

System Quickheat — przypnij i podłącz

 

 

 

1. Komfortowe ciepło w kilka chwil
System Pergo Quickheat składa się z dwóch warstw pianki i warstwy wewnętrznej z przewodami grzewczymi, oraz powierzchni odbijającej ciepło wykonanej z folii aluminiowej. Dzięki izolacji i powierzchni odbijającej ciepło na spodzie maty cała energia cieplna jest kierowana do góry i szybko ogrzewa pomieszczenie.

2. Wbudowane zabezpieczenie
System Pergo Quickheat ma wbudowane zabezpieczenie elektryczne, które automatycznie odłącza zasilanie w przypadku awarii. Oczywiście system jest przeznaczony do samodzielnego montażu i spełnia międzynarodowe normy dotyczące podłóg wymiennych.

3. Bezprzewodowy termostat w każdym pomieszczeniu
Dzięki systemowi Pergo Quickheat można w łatwy sposób precyzyjnie ustawić temperaturę w każdym pomieszczeniu. Po rozmieszczeniu mat wystarczy podłączyć moduł z bezpiecznikami i ustawić żądaną temperaturę na bezprzewodowym termostacie.

Regulowany zegar umożliwia dobranie innych ustawień ogrzewania podłogowego na dni powszednie i weekendy. Istnieje też możliwość ustawienia innej temperatury dla każdej z czterech pór, na które dzieli się doba (poranek, dzień, wieczór i noc).

 

Budowa maty Quickheat

Bezprzewodowy regulator Quickheat

 

Planer Quickheat

Skorzystaj z planera Quickheat w celu wyliczenia ilości potrzebnych materiałów