Impreza studencka na sztywnej podłodze winylowej Pergo

Test wzięty z życia: 12-dniowa impreza studencka na sztywnej podłodze winylowej Pergo

Podłoga winylowa Rigid Click jest wyjątkowo wytrzymała. Ale co to dokładnie oznacza? Poprosiliśmy grupę wyjątkowo entuzjastycznych szwedzkich studentów o przetestowanie naszej podłogi. Rozlane piwo, rozbite szkło, ślady obcasów… Zupełnie nowa podłoga winylowa Rigid Click musiała przetrwać to wszystko i jeszcze więcej podczas 12-dniowej imprezy. Rezultat? Zobacz to na poniższym filmie.


Wspaniała impreza na zupełnie nowej podłodze winylowej Rigid Click

Lophtet to lokal, w którym studenci uniwersytetu w Lund w Szwecji organizują najbardziej (nie)chlubne imprezy. Nie ma żadnych wątpliwości: ci młodzi ludzie wiedzą, jak imprezować. To właśnie z powodu imprezowego doświadczenia Pergo od lat 80. ubiegłego wieku wykorzystuje Lophtet jako poligon testowy nowych podłóg.

Na potrzeby tego testu wyposażyliśmy 120 studentów w krokomierze, aby określić poziom akcji, która miała miejsce podczas szalonego, 12-dniowego rave’u. Imprezowicze zrobili w sumie 28 944 000 kroków na zupełnie nowej podłodze winylowej Rigid Click. To odpowiednik jednego studenta, który każdego ranka wykonuje ruchy na twojej podłodze… przez 19 lat.Wyjątkowo wytrzymała, wodoodporna i łatwa w czyszczeniu

To była zabawna część. Po 12 dniach szaleństwa nadszedł czas na ocenę zniszczeń. Ponieważ podłoga winylowa Rigid Click jest w 100% wodoodporna, wszystkie rozlane płyny pozostawały na powierzchni, co ułatwiło sprzątanie bałaganu. Co więcej, wszystkie plamy z błota i ślady po obcasach zniknęły równie łatwo.

Po zakończeniu sprzątania mocno obciążona podłoga winylowa Rigid Click była jak nowa. Wyjątkowa wytrzymałość? Tak. Wodoodporność? Jasne. Łatwe czyszczenie? Oczywiście. I nie ma nic, co 120 szalonych studentów na imprezie mogłoby zmienić w tej kwestii.

Wprowadź miasto lub kod pocztowy

Artykuły powiązane

01.03.2021

Artyści wcielają realizm