Powierzchnie | Laminaty

Autentyczność w dotyku

Piękna podłoga kryje w sobie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Podłogi laminowane Pergo nie tylko wyglądają autentycznie – są też takie w dotyku.

Każda z siedmiu różnych struktur powierzchni podłóg laminowanych z naszych kolekcji zwiększa wrażenie autentyczności. Do wyboru są wykończenia od klasycznego stylu wytartych desek po naturalne włókna drewna. Aby umożliwić jeszcze lepsze dopasowanie wyglądu podłogi do stylu wnętrza oferujemy też cztery różne rodzaje wykończenia powierzchni. Pergo oferuje produkty wzbogacające wygląd dowolnych wnętrz niezależnie od stylu preferowanego przez klienta.

Drewno Drewno

Wyrafinowana, realistyczna struktura drewna doskonale podkreślająca wszystkie wzory imitujące drewno – zarówno w jasnych, jak i ciemnych odmianach. Powierzchnia dostępna w różnych rodzajach wykończenia.

Gładka Gładka

Gładka, jedwabista w dotyku powierzchnia o nowoczesnym wyglądzie. Powierzchnia dostępna w różnych rodzajach wykończenia.

Prawdziwe drewno Prawdziwe drewno

Subtelna struktura drewna idealnie dopasowana do rysunku słojów – to efekt jeszcze bardziej widoczny w naszych podłogach Sensation. Powierzchnia dostępna w różnych rodzajach wykończenia.

Prawdziwa wiejska Prawdziwa wiejska

Wyraźna struktura drewna idealnie dopasowana do rysunku słojów – efekt ten jest dodatkowo podkreślony w naszych podłogach Sensation. Może być urozmaicona spękaniami, żłobieniami i wytartymi miejscami.

Prawdziwa cięta piłą Prawdziwa cięta piłą

Realistyczna struktura drewna z efektem cięcia piłą.

Prawdziwy kamień Prawdziwy kamień

Faktura inspirowana strukturą powierzchni kamiennych płytek.

Antyczne drewno Antyczne drewno

Rustykalna struktura w klasycznym stylu.

Top